Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, engelsk stil, 1900-tal, fanerat med idegran, mässingsbeslag, bredd 40 cm, djup 40 cm, höjd 56 cm, två utdragbara skivor á 12,5 cm.
Bruksslitage, repor, fläckar.
859271
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här