Sidobord engelsk stil

Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil
Sidobord engelsk stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, engelsk stil, 1900-tal, fanerat med idegran, mässingsbeslag, bredd 40 cm, djup 40 cm, höjd 56 cm, två utdragbara skivor á 12,5 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

859271

2021-01-16