Sängbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1900-talets första hälft, björk, sarglåda, stenskiva, bredd 40 cm, djup 35 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage, fläckar, mindre nagg på skivan.

859274

2021-01-16