William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM GISLANDER (1890-1937): motiv av ejdrar på skärgårdsklippor, signerad William Gislander, olja på pannå, ca 33x41 cm

859278

2020-12-27