Severin Hansen
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEVERIN HANSEN, sidobord, Haslev Møbelfabrik, Danmark 1950/60-tal, delvis fanerat med palisander, sarglåda samt flätad tidningshylla, märkt med etikett, bredd 50 cm, djup 35 cm, höjd 50 cm.
CITES intyg inom EU medföljer.
Bruksslitage, fläckar, repor, tidningshylla med skador.
859279
2021-01-24