Severin Hansen

Severin Hansen
Severin Hansen
Severin Hansen
Severin Hansen
Severin Hansen
Severin Hansen

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEVERIN HANSEN, sidobord, Haslev Møbelfabrik, Danmark 1950/60-tal, delvis fanerat med palisander, sarglåda samt flätad tidningshylla, märkt med etikett, bredd 50 cm, djup 35 cm, höjd 50 cm.

CITES intyg inom EU medföljer.

Bruksslitage, fläckar, repor, tidningshylla med skador.

859279

2021-01-24