Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: modell, olja på duk, signerad, 93 x 63,5 cm.

Lagning.

859294

2021-01-16