Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: modell, olja på duk, signerad, 93 x 63,5 cm.
Lagning.
859294
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här