GUSTAV RUDBERG: Grå dagar

GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Grå dagar, signerad RUDBERG, olja på duk, 65x83 cm

859302

2021-02-28