Barskåp mahogny

Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, med tre sektioner, mittdel med 3 lådor, fanér i mahogny, höjd ca 128, 150x43 cm

Bruksspår och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och stötmärken, 2 nycklar medföljer vid utlämningen

859305

2020-12-28