August Hagborg oljemålning

August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning
August Hagborg oljemålning

Såld för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

AUGUST HAGBORG (Sverige, 1852-1921):
"Musselplockare på stranden, Bretagne", olja på duk, signerad, 82 X 116 cm.

Smärre fläckar.

859307

2021-01-16