Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, ca 1940-tal, möjligen Otto Schultz, ben i betsat lövträ, grön tygklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, senare klädsel, en fåtölj något ranglig

859319

2021-01-04