Otto Schulz sängar

Otto Schulz sängar
Otto Schulz sängar
Otto Schulz sängar
Otto Schulz sängar
Otto Schulz sängar
Otto Schulz sängar
Otto Schulz sängar
Otto Schulz sängar
Otto Schulz sängar
Otto Schulz sängar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTO SCHULZ, sängar, ett par, Boet, 1940-tal, stämplade Boet, höjd ca 77, längd 206, bredd 107 cm

Slitage, ställvis hårt, kraftig fuktskada på en gavel

859335

2020-12-28