Anders Fogelin

Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Två år i barcelona", mapp, med fotografier samt 1 akvarell samt 1 färglitografi, akvarell signerad samt daterad 1979, litografi numrerad 26/50, mått på mapp 33x42 cm

bruksslitage

859343

2020-12-27