Konsollbord Karl Johan

Konsollbord Karl Johan
Konsollbord Karl Johan
Konsollbord Karl Johan
Konsollbord Karl Johan
Konsollbord Karl Johan
Konsollbord Karl Johan
Konsollbord Karl Johan
Konsollbord Karl Johan

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, höjd ca 80, 89x45 cm

Visst åldersrelaterat slitage

859351

2020-12-27