Alfred Pohl akvarell

Alfred Pohl akvarell
Alfred Pohl akvarell
Alfred Pohl akvarell
Alfred Pohl akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED POHL, akvarell, "Hafenarbeiter in Rio de Janeiro", signerad och daterad Göttingen 1961, bildmått ca 42x29 cm

Bruksslitage

859353

2020-12-27