Jan Najliwajko skulptur

Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): skulptur, delvis silverfolierad, plexiglas, daterad och signerad J Naliwajko 2011, ca höjd ca 83 cm

859354

2020-12-27