Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
JAN NALIWAJKO (1939-2017): skulptur, delvis silverfolierad, plexiglas, daterad och signerad J Naliwajko 2011, ca höjd ca 83 cm
859354
2020-12-27