Per Söderberg matbord
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PER SÖDERBERG, "NEB Rectangular", matbord, för No Early Birds, bordsskiva i plywood med topp av vitfärgad laminat, benställningar pulverlackerat aluminium, höjd ca 73, 240x100 cm
Ingår i temaauktionen New Nordic
Mindre slitage vid toppskivan i form av repor
859366
2020-12-29