Gatupratare föreställande Charlie Chaplin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GATUPRATARE, föreställande Charlie Chaplin, 1900-talets andra hälft, bemålad masonit, höjd ca 183 cm

Bruksslitage, färgbortfall, stötmärken

859370

2020-12-27