Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLF PETTERSSON, komposition med spelkort, hund och figurer, olja på duk, signerad samt daterad -74, ca 45x55 cm
859371
2020-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här