ROLF PETTERSSON

ROLF PETTERSSON
ROLF PETTERSSON
ROLF PETTERSSON
ROLF PETTERSSON
ROLF PETTERSSON
ROLF PETTERSSON

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF PETTERSSON, komposition med spelkort, hund och figurer, olja på duk, signerad samt daterad -74, ca 45x55 cm

859371

2020-12-31