Fällbord
2020-12-28
859380
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD,18/1900-tal, björk, höjd ca 75, diameter på skivan ca 80 cm
Bruksslitage, senare skruvar, något ostadigt