Tekök i mässing Skultuna

Tekök i mässing Skultuna
Tekök i mässing Skultuna
Tekök i mässing Skultuna
Tekök i mässing Skultuna
Tekök i mässing Skultuna
Tekök i mässing Skultuna

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULTUNA, tekök, 1800-tal, tekanna med upphängning och värmare, rakstämplad Skultuna samt N1, mässing, total höjd ca 24cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

859389

2020-12-28