Skulptur konstglas
Closed
2020-12-28
859390
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SKULPTUR, i form av fågel, konstglas, signerad F.M. Ronneby, Sweden, höjd ca 27 cm
Smärre slitage