Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, omrkring mitten av 1900-talet, teak, fällbar, fasettslipat spegelglas,ca 63x70 cm

Bruksslitage

859402

2020-12-28