Jan Stenmark färgoffset

Jan Stenmark färgoffset
Jan Stenmark färgoffset

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN STENMARK (född 1949): "Du, jag måste sluta nu", signerad Jan Stenmark, numrerad 89/150, färgoffset, bladmått ca 64,5x48,5 cm

Löst blad

859403

2020-12-28