Matservis Classic Rose Rosenthal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROSENTHAL, "Classic Rose", matservis, 29 dlr, bestående av: 12 mattallrikar, 12 assietter, 4 serveringsskålar, 1 långsmalt serveringsfat

Repor, mindre nagg kan förekomma

859408

2020-12-28