Stolar Nesto
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 6 st, modell "Oktett 1104" 1970-tal, märkta Nesto Nässjö Stolfabrik, fanerade med teak och stomme i bok, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, ytskador, genomgående sprickor i flera sitsar, stabila
859409
2020-12-28