Stolar Nesto

Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 6 st, modell "Oktett 1104" 1970-tal, märkta Nesto Nässjö Stolfabrik, fanerade med teak och stomme i bok, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, ytskador, genomgående sprickor i flera sitsar, stabila

859409

2020-12-28