Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, låda, dekorelement i brons, höjd ca 76, 85x31 cm
Slitage, fanerbortfall, märken
859434
2020-12-28