Konsolbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, låda, dekorelement i brons, höjd ca 76, 85x31 cm

Slitage, fanerbortfall, märken

859434

2020-12-28