Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, tidigt 1900-tal, enklare skuren dekor, bemålad samt bronserad, höjd ca 75 samt 68x41 cm

Nagg, krackelyr, färgbortfall, slitage

859454

2021-01-01