Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIOL, 1800-tal, etikettmärkt, otydlig signatur, daterad 1893, senare fiollåda medföljer, längd ca 60 cm
Ingår i tema Musikinstrument
Repor, märken, delar saknas
859455
2021-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här