Vägglampetter

Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 2 st, i form av puttos, bronserad zink, 1900-talets andra hälft, längd ca 35 respektive 30 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

859468

2021-01-01