Mona Starfelt färglitografi

Mona Starfelt färglitografi
Mona Starfelt färglitografi
Mona Starfelt färglitografi
Mona Starfelt färglitografi
Mona Starfelt färglitografi
Mona Starfelt färglitografi
Mona Starfelt färglitografi
Mona Starfelt färglitografi
Mona Starfelt färglitografi
Mona Starfelt färglitografi

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA STARFELT (1931-2009): Färglitografi, signerad Mona Starfelt -83, 112/250, storlek 67x50 cm

859480

2021-01-08