Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, inköpt hos Henscher, fanérat i mahogny, draghandtag och nyckelbussningar i mässing, läderklädd skiva, skyltmärkt Bowman Bros Ldt, höjd ca 76,5, 92x48,5 cm

Brukslitage, märken, nyckel saknas

859482

2020-12-28