Skrivbord England
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, inköpt hos Henscher, fanérat i mahogny, draghandtag och nyckelbussningar i mässing, läderklädd skiva, skyltmärkt Bowman Bros Ldt, höjd ca 76,5, 92x48,5 cm
Brukslitage, märken, nyckel saknas
859482
2020-12-28