Tändare Dupont samt Ronson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÄNDARE, 2 st, Dupont de Paris, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, stämpelmärkt "S.T. Dupont PARIS made in France" samt "1A1JA92", bredd 3,5 cm, djup 1,5 cm, höjd 5,7 cm, Ronson, Made in France, R Plofgal, höjd 6,5, 4x2 cm
859485
2020-12-27