Tändare Dupont samt Ronson

Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson
Tändare Dupont samt Ronson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÄNDARE, 2 st, Dupont de Paris, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, stämpelmärkt "S.T. Dupont PARIS made in France" samt "1A1JA92", bredd 3,5 cm, djup 1,5 cm, höjd 5,7 cm, Ronson, Made in France, R Plofgal, höjd 6,5, 4x2 cm

859485

2020-12-27