Jen Ulrich Petersen oljemålning

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENS ULRICH PETERSEN, ´Snoremænd´, olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

859489

2021-01-17