Jens Ulrich Petersen oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENS ULRICH PETERSEN, ´Snoremænd´, olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

859490

2021-01-21