Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG LINDBERG (2) Karneval och Domino, fat, glaserat stengods, Karneval ca 31x20,5 cm
KArneval med kantnagg, smärre slitage
859496
2021-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här