Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG (2) Karneval och Domino, fat, glaserat stengods, Karneval ca 31x20,5 cm

KArneval med kantnagg, smärre slitage

859496

2021-01-03