Rörstrand Pia Rönndahl

Rörstrand Pia Rönndahl
Rörstrand Pia Rönndahl
Rörstrand Pia Rönndahl
Rörstrand Pia Rönndahl
Rörstrand Pia Rönndahl
Rörstrand Pia Rönndahl
Rörstrand Pia Rönndahl
Rörstrand Pia Rönndahl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIA RÖNNDAHL: Rörstrand, porslin, "Plus", 14 dlr bestående av: 4 tekoppar med fat samt 10 espressokoppar med fat, ca 8-16 cm.

1 kopp med lagning, 1 fat med smärre nagg

859497

2020-12-27