Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 3/115, bladstorlek 74 x 54 cm

859501

2021-01-08