Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 3/115, bladstorlek 74 x 54 cm
859501
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här