Pascal Cucaro oljemålning

Pascal Cucaro oljemålning
Pascal Cucaro oljemålning
Pascal Cucaro oljemålning
Pascal Cucaro oljemålning
Pascal Cucaro oljemålning
Pascal Cucaro oljemålning
Pascal Cucaro oljemålning
Pascal Cucaro oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PASCAL CUCARO (1915-2004): Olja på duk, signerad Cucaro, storlek ca 60x30 cm

smärre färgbortfall

859503

2021-01-08