Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): färglitografi, signerad Roland S, numrerad 315/350, bildmått 20x25 cm

859505

2021-01-08