Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): färglitografi, signerad Roland S, numrerad 315/350, bildmått 20x25 cm
859505
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här