Bokhylla
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1950/60-tal, teakfanér, genombrutna svärtade gavlar, underdel med lådor, skåp samt utdragbar skrivskiva, överdel med hyllor, beslag i mässing, höjd ca 168,5, 115x42 cm, nyckel saknas
Bruksslitage, ytskador
859507
2021-01-03