Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1950/60-tal, teakfanér, genombrutna svärtade gavlar, underdel med lådor, skåp samt utdragbar skrivskiva, överdel med hyllor, beslag i mässing, höjd ca 168,5, 115x42 cm, nyckel saknas

Bruksslitage, ytskador

859507

2021-01-03