Pablo Picasso ur Verve

Pablo Picasso ur Verve
Pablo Picasso ur Verve

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Figurscen, daterad i trycket 30.1.54 I, ur Verve 29-30, färglitografi, bildmått ca 29,5x32,5 cm

859513

2020-12-28