Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Figurscen, daterad i trycket 30.1.54 I, ur Verve 29-30, färglitografi, bildmått ca 29,5x32,5 cm
859513
2020-12-28