Fåtöljer 1 par
2021-01-03
859515
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i formpressad bok, djuphäftad skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, klädsel med slitage och fläckar