Peder Duke färgserigrafi

Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi
Peder Duke färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad Peder Duke 1993, numrerad 88/200, färgserigrafi, bildyta ca 51 x 46 cm

859516

2020-12-27