Bokhylla 1950/60-tal teak
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA med skåpunderdel, 1950-/60-tal, teakfanér, underdel med skåp, överdel med lådor, skrivklaff samt hyllplan, brickmärkt Bräntorps, höjd ca 161,5, 119,5x40,5 cm , nyckel saknas
Bruksslitage, fanérskador
859518
2021-01-03